Bukiety ślubne na czasie

Bukiet ślubny jest niezbędnym dodatkiem do stroju Panny Młodej. Floryści prześcigają się w tworzeniu nietypowych i niespotykanych bukietów, które są wykonane zarówno z tradycyjnych róż, jak i mniej popularnych tulipanów, lilii czy gerber.

Floryści tworząc bukiety ślubne powinni mieć na względzie wymagania i wizje klientów oraz opierać się na kolorze przewodnim ślubu. Sztuką florystyki jest umiejętne łącznie ze sobą rożnych gatunków roślin w podobnej kolorystyce, dzięki czemu osiągniemy efekt harmonii. Bukiet ślubny powinien wyróżniać się teksturą i kształtem nie przyćmiewając jednocześnie Panny Młodej.

Rosnącą popularnością cieszą się cieniowane bukiety ślubne. Metoda ta polega na układaniu kwiatów w bukiecie od najciemniejszych do najjaśniejszych. Konieczne są także dodatki: wstążki, kolorowe wstawki, ciekawe akcesoria florystyczne. Wiele Panien Młodych wybiera także bukiety ślubne w kształcie wachlarza, na którego konstrukcji umieszczone są zazwyczaj czerwone różne. Cena bukietów ślubnych waha się od 150 do nawet 300 zł.

Artykuły

Fryzury ślubne
W dniu ślubu każda Panna Młoda pragnie wyglądać...
Suknia ślubna dla Panny Młodej
Każda Panna Młoda pragnie wyglądać zjawiskowo na swoim...