Jakie wybrać piosenki weselne?

Planując przyjęcie weselne nie sposób zapomnieć o oprawie muzycznej. To w głównej mierze od odpowiedniego doboru utworów zależy nastrój gości weselnych oraz to, czy impreza zapadnie im na długo w pamięci.

Aby zagwarantować szampańską zabawę na weselu należy wybrać dobry zespół muzyczny lub DJ-a. Pamiętajmy, że niektórzy muzycy mają pozajmowane terminy nawet na dwa lata do przodu, dlatego warto zarezerwować ich jak najwcześniej. Po wyborze zespołu przychodzi moment na ustalenie granego repertuaru weselnego. Najważniejsze są utwory na pierwszy taniec oraz na podziękowania dla rodziców. To, jakie piosenki wybierzemy jest sprawą całkowicie indywidualną i zależną od naszego gustu, mody czy preferencji. Możemy także liczyć na pomoc zespołu przy wyborze najlepszych dla nas piosenek.

Istotna jest muzyka, którą zespół gra między częściami wesela. Zadbajmy o to, by była dobrana w taki sposób, aby w każdym bloku muzycznym zagrane były z wolne i szybsze utwory. Warto zadbać o repertuar, przy którym dobrze będą się bawiły zarówno dzieci i młodzież, jak i osoby starsze. Dzięki temu goście weselni będą mogli bawić się na parkiecie do białego rana i dobrze wspominać zabawę na Waszym przyjęciu weselnym.

Porady

Jakie wybrać auto do ślubu?
Kiedy już ustaliliśmy datę ślubu, wybraliśmy miejsce, gdzie...
Jaki tort weselny kupić?
Tort jest niezwykle ważnym elementem wesela. Po oczepinach...
Jaki jest koszt wesela?
Przystępując do planowania przyjęcia weselnego zastanawiamy się ile...
Jak wygląda pierwszy taniec weselny?
Według tradycji pierwszy taniec weselny rozpoczyna przyjęcie weselne....